Zdrowe odżywianie potrzeby i postawy Polaków – raport

Zdrowe odżywianie potrzeby i postawy Polaków – raport


Polski konsument deklaruje potrzebę życia w harmonii z naturą, a kluczowym elementem takiej postawy jest zdrowe odżywianie.

Jest coraz bardziej świadom swoich potrzeb, analizuje skład kupowanych produktów i jest sceptyczny wobec trendów dietetycznych. Jego wiedza o zdrowym odżywianiu bywa powierzchowna, ale poszukuje rzetelnych źródeł informacji.

Więcej informacji i danych w naszym raporcie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

broszura-healthy-eating-okladka

Inquiry Market Research realizuje badania na terenie Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Z chęcią podzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Inquiry to agencja badawcza z ponad 10-letnim doświadczeniem w realizacji badań rynku w Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Do naszych stałych klientów należą sieci sklepów, centra handlowe oraz producenci z branży FMCG. Oferta Inquiry obejmuje klasyczne badania jakościowe i ilościowe oraz nowoczesne rozwiązania, takie jak eyetracking, specjalistyczne techniki badań Shopper Insights i wiele innych.

DOŁĄCZ DO DOBRZE POINFORMOWANYCH!

Skorzystaj z naszego newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o:
  • Rynku
  • Wydarzeniach
  • Konsumentach
  • Metodach badawczych
  • Trendach

Maksymalnie 3 maile miesięcznie
Naciskając „ZAPISZ SIĘ”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inquiry sp. z o.o. ul. Hajoty 61 01-821 Warszawa powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Inquiry sp. z o.o.

email marketing powered by FreshMail